LG Pocket Photo: przenośna drukarka do zdjęć

Marek Cekaw
LG Pocket Photo: przenośna drukarka do zdjęć

Firma LG zaprezentowała najnowszy model kieszonkowej drukarki do zdjęć. Produkt nazywa się LG Pocket Photo i potrafi przenieść na papier cyfrowe fotografie zapisane w formacie JPEG lub PNG.

0

Wprawdzie większość użytkowników preferuje fotografię cyfrową, to nadal istnieje spora grupa ludzi, która musi mieć zdjęcia na papierze. Chociażby po to, by można je było włożyć do rodzinnego albumu. Oczywiście przeniesienie zdjęć na papier nie sprawia w dzisiejszych czasach żadnych problemów, gdyż zrobi nam to bowiem dowolny zakład fotograficzny.

Jeśli jednak preferujemy domowe rozwiązania, to firma LG zaprezentowała właśnie nową drukarkę do zdjęć o nazwie LG Pocket Photo. Jest to kompaktowe urządzenie o wymiarach 78 x 125 x 22 mm i masie 177 gram, które przeniesie nam na papier dowolną fotografię zapisaną w formacie JPEG lub PNG.

Użytkownik nie musi się też przejmować tuszem, gdyż drukarka go nie używa. Znajduje się on już bowiem w papierze, który jest do niej wkładany. Nie potrzeba też żadnych przewodów, gdyż LG Pocket Photo łączy się ze smartfonem drogą bezprzewodową. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 470 mAh wystarczy na dość długo, zaś jej ponowne naładowanie zajmie 30 minut.

Producent dokłada do drukarki także aplikację mobilną umożliwiającą edycję zdjęć przed ich wydrukowaniem, a także wzbogacenie fotografii o kod QR, który po zeskanowaniu przeniesie użytkownika na profil w mediach społecznościowych.

LG Pocket Photo nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale wiemy już, że produkt kosztować ma 120 dolarów. Do tego należy jeszcze doliczyć specjalny papier kosztujący 15 dolarów za 30 sztuk.

LG Pocket Photo1

Źródło: Lge.co.kr

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.