LG PuriCare: oczyszczacz powietrza z czujnikiem zapylenia

Jakub Kornacki
LG PuriCare: oczyszczacz powietrza z czujnikiem zapylenia

Podczas zbliżających się targów CES 2018 zadebiutuje LG PuriCare. To profesjonalny oczyszczacz powietrza z inteligentnym czujnikiem zapylenia. To bardzo dobre rozwiązanie dla alergików.

0

Inteligentny czujnik zapylenia zastosowany w najnowszym oczyszczaczu powietrza pozwoli wykryć nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu i drobnego pyłu, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie, a nawet życie ludzkie. Inteligentny czujnik samodzielnie wykrywa, a następnie automatycznie eliminuje drobinki pyłu.PuriCare_air_purifier

Inteligentne urządzenie zostało wyposażone w funkcję monitorowania zanieczyszczeń, która jest aktywna przez cały czas. Oczyszczacz powietrza samodzielnie uruchamia się i filtruje powietrze tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać całą jego funkcjonalność.

preview_fine_dust_sensor

LG PuriCare ma cylindryczny kształt, który jest wspierany poprzez zaawansowany system filtrów 360° Total Care. W oczyszczaczu zastosowano ciekawą funkcję Clean Booster, dzięki której zasięg nawiewanego czystego powietrza może sięgać nawet do 7,5 metra. Urządzenie z pewnością sprawdzi się w dużych pomieszczeniach.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą oczyszczaczy powietrza.

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.