LG Smart TV z aplikacją Player.pl

Jakub Kornacki
LG Smart TV z aplikacją Player.pl

Współpraca firm LG Electronics Polska oraz TVN doprowadziła do wzbogacenia platformy LG Smart TV o nową aplikację. Player.pl ma dostarczyć widzom dużo materiałów rozrywkowych.

0

Platforma LG Smart TV jest stale udoskonalana oraz poszerzana o nowe, funkcjonalne aplikacje. Działania producenta opierają się na współpracy z uznanymi partnerami. Porozumienie z telewizją TVN wiąże się z dostępem do największej polskiej biblioteki seriali, show, informacji, filmów, a także przeróżnych dokumentów oraz programów rozrywkowych, które są prezentowane na głównej stacji kanału, a także na programach tematycznych.

Aplikacja Player.pl zapewnia użytkownikom LG Smart TV dostęp do premierowych odcinków najpopularniejszych seriali TVN, takich jak np. "Lekarze", "Prawo Agaty" czy "Project Runway". Aplikacja jest przygotowana do pobrania w zakładce "LG Smart World". Z Player.pl mogą skorzystać posiadacze telewizorów LG Smart TV z linii LM i LS z roku 2012 oraz z linii LA i LN z roku 2013. Aplikacja będzie również dostępna w najnowszych modelach Smart TV z linii LB i UB, które pojawią się na polskim rynku jeszcze w tym roku.

Źródło: informacja prasowa, LG, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.