LK-7950: wideorejestrator z dwoma obiektywami

Marek Cekaw
LK-7950: wideorejestrator z dwoma obiektywami

Amerykańska Rear View Safety, lider w produkcji urządzeń poprawiających bezpieczeństwo kierowców, wprowadza do sprzedaży najnowszy model wideorejestratora. LK-7950 wyposażono w dwie kamery, dzięki którym nagrywa obraz w Full HD, rejestrując go równocześnie nie tylko z przodu auta, lecz także z tyłu.

0

Kierowcy jeżdżą bardzo różnie, więc w dalekie trasy warto zabrać ze sobą wideorejestrator, który w razie ewentualnej kolizji pozwoli szybko ustalić winnego, a równocześnie wyłapie wykroczenia drogowe innych kierowców.

LK-7950 Lukas 1

Jeden z ciekawszych modeli wideorejestratorów, wprowadziła do sprzedaży firma Rear View Safety specjalizująca się w produkcji wyposażenia do samochodów, takiego jak czujniki cofania, samochodowe odtwarzacze wideo, systemy wykrywające zmęczenie kierowców itp.

Model LK-7950 wyposażono w dwie kamery, co znacznie podnosi jego możliwości. Obie kamery rejestrują obraz w Full HD, przy czym kąty widzenia przedniej wynoszą 135 stopni, natomiast tylnej, która nagrywa to co dzieje się za autem, to 130 stopni. Każda z nich dysponuje własnym slotem na kartę pamięci (SD oraz microSD) służącym do rejestracji nagrań. Łączna ich pojemność wynosi aż 512 GB, więc użytkownik nie musi się martwić, że zabraknie mu miejsca.

LK-7950 Lukas 2

LK-7950 dysponuje wbudowanym WiFi co zapewnia pełną współpracę ze smartfonami, umożliwiając podglądanie obrazu na żywo lub też przeglądanie zapisanych nagrań. Natomiast wbudowany GPS zapisuje lokalizację auta oraz nagrywa jego trasę.

LK-7950 Lukas 3

Naturalnie nie zabrakło też sensora G, dzięki któremu kamera rejestruje uderzenie i aktywuje wówczas tryb zdarzenia. Nagranie w nim zarejestrowane zostanie zabezpieczone przed nadpisaniem, aby mogły następnie być wykorzystane jako dowód w sprawie.

LK-7950 Lukas 4

Ten model wideorejestratora kosztuje 270 dolarów.

Źródło: Prnewswire.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.