LOENDE: Inteligentny dyfuzor zapachów stworzy unikalny klimat

Marek Cekaw
LOENDE: Inteligentny dyfuzor zapachów stworzy unikalny klimat

Firma LOENDE oferuje swym klientom inteligentny dyfuzor zapachów. Urządzenie jest wielofunkcyjne, gdyż potrafi nie tylko wypełnić nasz dom zapachem, ale też oczyści powietrze dzięki lampie solnej.

0

W branży AGD coraz większym zainteresowaniem cieszą się produkty inteligentne, które w dodatku łączą w sobie kilka różnych funkcji. Jednym z takich urządzeń jest najnowszy dyfuzor zapachów opracowany przez firmę LOENDE, który spodoba się przede wszystkim fanom nowoczesnych technologii.

Urządzenie jest bowiem wielofunkcyjne i oferuje sporo możliwości. Jego podstawową funkcją jest oczywiście rozprowadzanie w pomieszczeniu olejków zapachowych. 400 ml zbiornik wystarczy na dość długą pracę, zaś zaawansowana technologia ultradźwiękowego odparowania zapewnia nie tylko efektywne, ale też bardzo ciche działanie. Dodatkowo urządzenie oferuje funkcję nawilżacza powietrza.

Essential Oil Diffuser1

A to jeszcze nie wszystkie możliwości tego sprzętu. Produkt jest połączony z naturalną lampą solną, która usuwa emituje ujemnie naładowane jony, oczyszczające powietrze i zapewniając lepszy sen.

Oczywiście sprzęt nie może się obejść bez inteligentnej funkcjonalności. Produkt jest więc kompatybilny z Alexą oraz Google Home, więc można go kontrolować za pomocą komend głosowych lub aplikacji mobilnej. Ta ostatnia zapewnia pełną kontrolę nad sprzętem, możliwość ustawienia intensywności wodnej mgiełki, zmiany koloru światła (7 barw do wyboru), a także ustawienie timera.

Essential Oil Diffuser2

Produkt LOENDE oferowany jest w cenie 69,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.