Lampka LED od Gembird

Jakub Kornacki
Lampka LED od Gembird

W ofercie firmy Gembird pojawiła się innowacyjna lampka LED. Urządzenie może zastąpić górne oświetlenie, które często bywa uciążliwe dla domowników.

0

Lampka LED firmy Gembird zasilana jest za pomocą złącza USB. Jest idealnym rozwiązaniem dla nocnych marków, którzy często pracują po nocy i chcieliby nie zakłócać spokoju innych domowników poprzez zapalanie górnego, głównego źródła światła. Miękkie i lekkie urządzenie współpracuje z komputerami stacjonarnymi, jak i przenośnymi laptopami. Dzięki temu można z niego krozystać zarówno w domu, jak i podczas podróży.

W skład lampki LED firmy Gembird wchodzi sześć diod, które charakteryzuje mocne, rozproszone światło. Zapewnia ono podświetlenie nie tylko klawiatury, ale umożliwia również wygodne przeglądanie dokumentów w nocy. Elastyczna konstrukcja urządzenia sprawia, że lampkę można ustawić w dogodnej dla użytkownika pozycji.tg1

Lampkę wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Funkcjonalne urządzenie jest dostępne w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej, różowej, zielonej, pomarańczowej, białej oraz turkusowej. Lampka LED firmy Gembird jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi tylko 10 zł.

Źródło: Gembird, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.