Lander Cairn: wodoodporna latarnia z powerbankiem

Marek Cekaw
Lander Cairn: wodoodporna latarnia z powerbankiem

Lander Cairn to kolejny produkt, który przyda się nam podczas wypoczynku pod namiotem. Jest to bowiem wodoodporna latarnia LED, którą można rozświetlić ciemności, a dodatkowo naładować naszego smartfona.

0

Wypoczywając pod namiotem na łonie natury, nie musimy rezygnować ze zdobyczy współczesnej cywilizacji. Najważniejsze podczas takiego obozowania jest rzecz jasna światło oraz energia. Te dwie potrzeby zaspokoi nam urządzenie o nazwie Lander Cairn.

Lander Cairn2

Lander Cairn to latarnia LED, którą możemy oświetlić nasz namiot. Niewielkie urządzenie o minimalistycznym wzornictwie, jest przenośną lampą, którą łatwo schować w plecaku, ale nie tylko. Elastyczny zaczep pozwala ją zamocować także do plecaka, czy też roweru, jeśli lubimy przejażdżki po zmroku. Natomiast obudowa z certyfikatem IP65 zapewnia odporność na pył i wodę.

Lander Cairn1

Lampa zapewnia nam światło o jasności 300 lumenów, które zasilana jest przez wbudowaną baterię o pojemności 3300 mAh. Dodatkowo może ona służyć jako powerbank, by doładować naszego smartfona.

Lander Cairn3

Lander Cairn dostępne jest w cenie 49,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.