Łazienkowy dozownik szamponu

Marek Cekaw
Łazienkowy dozownik szamponu

Wiele osób posiada w swych łazienkach dozowniki mydła w płynie. Tę sama koncepcję można też zastosować do szamponów oraz żeli do kąpieli, dzięki czemu korzystanie z nich stanie się znacznie wygodniejsze.

0

Producenci akcesoriów łazienkowych starają się nam ciągłe ułatwiać dbanie o higienę, poprzez oferowanie wielu przydatnych gadżetów. Jednym z ciekawszych produktów jest dozownik przeznaczony do żeli do kąpieli lub szamponów do włosów.

dozwo1

Produkt składa się z trzech przezroczystych pojemników o pojemności 0,45 litra każdy, do których można wlać żel, szampon lub płyn do kąpieli i w razie potrzeby mieć do niego łatwiejszy dostęp. Koniec z sięganiem po butelki, które śliskie od wody, wysuwają się nam z dłoni. Urządzenie można bowiem zainstalować nad wanną lub obok prysznica i wygodnie z niego korzystać, gdyż działa tak samo jak typowy dozownik mydła.

dozwo2

Co więcej, sprzęt ma również uchwyt przeznaczony dla maszynki do golenia oraz do zawieszenia gąbki do mycia, a więc jest bardzo funkcjonalny. Gadżet oferowany jest w cenie kilkudziesięciu dolarów i może być bardzo przydatnym akcesorium w każdej łazience.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.