Lehmannaudio Drachenfels: modularny wzmacniacz słuchawkowy

Marek Cekaw
Lehmannaudio Drachenfels: modularny wzmacniacz słuchawkowy

Niemiecka firma Lehmannaudio, specjalizująca się w produkcji wzmacniaczy i przedwzmacniaczy, zaprezentowała nowy produkt. Urządzenie nazywa się Drachenfels i jest modularnym wzmacniaczem słuchawkowym.

0

Lehmannaudio to firma, która przez lata działalności, wypracowała mocną pozycję na rynku producentów sprzętu audio. Założone w 1988 roku przedsiębiorstwo, będące dziełem inżyniera dźwięku Norberta Lehmanna, oferuje wysokiej jakości produkty, zdobywające uznanie w branży.

Jej najnowszym dziełem jest modularny wzmacniacz słuchawkowy Drachenfels. Zaprojektowano go w taki sposób, aby nabywca miał pełną swobodę w rekonfiguracji oraz ulepszania sprzętu w celu dopasowania go do własnych preferencji.

Wyposażono go w wejścia/wyjścia RCA zlokalizowane na tylnym panelu, jak również wyjścia słuchawkowe umieszczone z przodu. Tylny panel można jednak zdemontować, by wzbogacić urządzenie o dodatkowe moduły, m.in., zwiększające liczbę gniazd. Dzięki temu możliwe jest wyposażenie wzmacniacza w port USB, złącza optyczne i cyfrowe, a także Bluetooth i LAN.

Drachenfels pojawi się w sprzedaży już w przyszłym miesiącu, a producent wycenił go na 450 euro.

lehmannaudio_drachenfels

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.