Leimove: biurkowa lampa LED z polaryzowanym światłem

Marek Cekaw
Leimove: biurkowa lampa LED z polaryzowanym światłem

Firma Leimove wprowadziła do sprzedaży bardzo funkcjonalną lampę biurkową, która nie męczy naszych oczu. Zastosowana technologia zapobiega bowiem migotaniu światła, podnosząc tym samym komfort używania tego produktu.

0

Biurkowe lampy używane do pracy lub odrabiania lekcji, bardzo często dają światło, które przy dłuższym ich wykorzystywaniu może męczyć oczy. Wynika to z konstrukcji diod LED, które podczas pracy nieustannie migoczą. Użytkowanie takiego światła do czytania, odrabiania lekcji, czy też pracy, nie jest zbyt komfortowe. Dlatego niektórzy producenci oświetlenia wprowadzają do lamp systemy zapobiegające migotaniu.

Leimove LED 1

Taką technologię znajdziemy także na pokładzie najnowszego produktu firmy Leimove. Lampa wyposażona w elastyczny pałąk, pozwala dostosować wysokość i kąt padania światła do indywidualnych preferencji. Moduł LED'ów został dodatkowo wyposażony w specjalny filtr zapobiegający jego migotaniu i daje naturalne światło o temperaturze 4000K. Oczywiście jego jasność można regulować przy pomocy ściemniacza, pozwalającego ustawić pożądany poziom.

Leimove LED 2

Lampa Leimove nie jest wprawdzie tania, gdyż trzeba za nią zapłacić aż 129 dolarów, ale nasze oczy są tego warte.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.