Lepszy dźwięk z telewizora dzięki Aftermaster Pro

Marek Cekaw
Lepszy dźwięk z telewizora dzięki Aftermaster Pro

Producenci telewizorów zazwyczaj oszczędzają na systemie głośnikowym, więc wydobywający się z niego dźwięk bywa słabej jakości i przez to jest mało zrozumiały. Jeśli jednak nie mamy w domu amplitunera lub chociażby soundbara, to możemy podnieść jego jakość przy pomocy Aftermaster Pro.

0

Aftermaster Pro to niewielkich rozmiarów urządzenie, którego przeznaczeniem jest poprawienie jakości dźwięku wydobywającego się z głośników naszego telewizora, a w szczególności dialogów słyszanych podczas oglądanych filmów.

Aftermaster Pro 1

Źródło obrazu podłączane jest do urządzenia za pomocą jednego z dwóch wejść HDMI, a następnie przekazywany sygnał jest rozbijany na dźwięk i obraz, a następnie dźwięk jest w czasie rzeczywistym automatycznie remasterowany. Dźwięk i obraz są ponownie składane w jeden sygnał i przesyłane wyjściem HDMI znajdującym się po drugiej stronie obudowy.

Aftermaster Pro 2

Oprocz zapewnienia lepszej jakości samego dźwięku, Aftermaster Pro zadba także o równe jego natężenie. Innymi słowy, nie musimy już obawiać się ryczących reklam, gdyż zawsze są one nadawane z większym poziomem głosu od reszty programu, a nie każdy telewizor dysponuje mechanizmami, które to eliminują.

Aftermaster Pro 3

Urządzenie zaprojektowano nie tylko do współpracy z telewizorami, ale też z systemami głośnikowymi oraz innymi źródłami dźwięku. Jest ono również całkowicie przenośnej, gdyż zasila go bateria wystarczająca na osiem godzin ciągłej pracy

Aftermaster Pro w sprzedaży pojawi się już w czerwcu i będzie kosztować 170 dolarów.

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.