Levixtor MBox: projektor dla fanów piłki nożnej

Marek Cekaw
Levixtor MBox: projektor dla fanów piłki nożnej

Z okazji piłkarskich mistrzostw w sklepach pojawiło się wiele gadżetów nawiązujących do tego sportu. Wśród nich jest także sprzęt RTV, a ściślej mówiąc najnowszy model projektora o nazwie Levixtor MBox.

0

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia ze sprzętem adresowanym do fanów piłki nożnej. Obudowa projektora przypomina bowiem boisko, z liniami namalowanymi na górnej części obudowy. Dodatkowo unosi się nad nią piłka nożna, która w rzeczywistości jest lewitującym głośnikiem.

Wygląd to jednak nie wszystko, gdyż ważniejsza jest strona techniczna. Levixtor MBox jest projektorem Smart, wyposażonym w system MUI bazujący na Androidzie. Dzięki temu zapewnia całkiem sporą funkcjonalność. Sprzęt dysponuje LED'owym źródłem światła o jasności 500 ANSI lumenów, którego żywotność wynosi według producenta około 5 lat. Obraz jest natomiast wyświetlany w rozdzielczości 1080p.

Levixtor MBox1

Na jego pokładzie znajduje się także WiFi, umożliwiające podpięcie do domowej sieci oraz połączenie np., ze smartfonem, w celu streamowania treści zapisanych w jego pamięci. Natomiast port HDMI umożliwia podłączenie do projektora np., konsoli lub odtwarzacza płyt Blu-ray. Jest także gniazdo USB, dzięki któremu możemy obejrzeć film zapisany na nośniku pamięci.

Levixtor MBox2

Levixtor MBox pojawi się w sprzedaży już w grudniu tego roku i będzie kosztował 499 dolarów. Więcej szczegółów dotyczących tego produktu uzyskacie na stronie Kickstartera, gdzie możecie go również zamówić.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.