LiBa: przenośny masażer karku

Marek Cekaw
LiBa: przenośny masażer karku

Firma LiBa opracowała przenośny masażer karku, który ulży naszym mięśniom również poza domem. Urządzenie zasilane jest wbudowanym akumulatorem, wystarczającym na dwie godziny pracy.

0

Nic tak nie odpręża po ciężkim dniu, jak relaksacyjny masaż. Wprawdzie na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, które są w stanie nam takowy zaoferować, lecz wszystkie wymagają zasilania z sieci elektrycznej. Nie da się więc ulżyć naszym mięśniom np., na biwaku, gdzie nie ma dostępu do prądu.

Firma LiBa rozwiązała jednak ten problem, konstruując przenośny masażer Shiatsu. Urządzenie jest zasilane wbudowanym akumulatorem, więc może działać praktycznie wszędzie, nie ograniczając ruchu długim przewodem. Wyposażono go w mocny silnik, który lepiej oddziałuje na mięśnie, poprawiając ich ukrwienie. Dodatkowo produkt ma wbudowaną grzałkę, więc oprócz masażu, potrafi także rozgrzewać nasze mięśnie, co dodatkowo podnosi skuteczność odprężającego działania.

Bateria wystarczy na 129 minut działania, zaś cztery tryby pracy, pozwalając zlikwidować sztywność karku, ramion, górnej i dolnej części pleców, nóg, stóp lub dowolnej innej części ciała.

Produkt dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 59,99 dolarów.

LiBa1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.