Libratone Q Adapt: słuchawki do iPhone'a

Marek Cekaw
Libratone Q Adapt: słuchawki do iPhone'a

Producenci smartfonów wprawdzie dorzucają do swych urządzeń słuchawki, lecz są to modele oferujące jakość dźwięku, która pozostawia nieco do życzenia. Użytkownicy od razu kupują więc nieco lepszy sprzęt. W przypadku produktów Apple może to jednak rodzić pewne problemy, ze względu na konieczność stosowania złącza Lightning.

0

Firma Libratone wprowadza więc do sprzedaży nowy model słuchawek o nazwie Q Adapt. Produkt wyposażony jest we wtyczkę ze złączem Lightning. Pasuje więc idealnie do najnowszych modeli iPhone'ów.

Libratone Q1

Q Adapt to produkt wyjątkowo zaawansowany technologicznie, który pokochają wszyscy użytkownicy tego smartfona, uwielbiający skupiać się na słuchanej muzyce. W przypadku tego modelu nie będzie to problemem, gdyż czteropoziomowy system redukcji szumów dba o to, aby żaden hałas nie zakłócał słuchanej muzyki. Można też ustawić go w taki sposób, aby dokładnie słyszeć co się wokół nas dzieje. Jest to przydatna funkcja podczas jazdy na rowerze, gdyż nie mamy problemów z usłyszeniem nadjeżdżających samochodów.

Libratone Q2

Trzeba jednak pamiętać, że słuchawki nie dysponują własną baterią, co pozwoliło producentowi zminimalizować ich wagę i rozmiary. Prąd pobierany jest więc z baterii smartfona, a to może nieco skrócić czas jego działania.

Libratone Q3

Oczywiście dla wygody użytkownika, Q Adapt zostały wyposażone w pilot z przyciskami sterującymi odtwarzaniem muzyk, pozwalającymi odebrać połączenie oraz aktywować Siri.

Libratone Q4

Q Adapt pojawią się w sprzedaży już w październiku i będą kosztować 179 dolarów.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.