Liebherr BluPerformance: nowy wymiar świeżości w chłodziarko-zamrażarkach

Jakub Kornacki
Liebherr BluPerformance: nowy wymiar świeżości w chłodziarko-zamrażarkach

Firma Liebherr zaprezentowała linię urządzeń BluPerformance. Najnowsza generacja zaawansowanych chłodziarko-zamrażarek wykorzystuje serię innowacyjnych rozwiązań i technologii. Funkcjonalne urządzenia charakteryzuje cicha praca, duża ilość miejsca do zagospodarowania oraz wysoka energooszczędność.

0

Dbałość o środowisko naturalne od lat jest niekwestionowanym priorytetem marki Liebherr. Producent używa najwyższej jakości komponentów oraz podzespołów, które zapewniają długotrwałe i pewne funkcjonowanie swoich urządzeń. Mają one na celu jednocześnie wpływać na koszty związane z konserwację oraz eksploatacją chłodziarko-zamrażarek. Wszystkie najnowsze modele serii Liebherr BluPerformance charakteryzuje niskie zużycie prądu elektrycznego. Zarówno modele Premium, jak i Comfort, reprezentują klasę efektywności A+++ lub A+++/-20%. Urządzenia są bardziej ekonomiczne niż dotychczas.mp

Technologia chłodzenia w urządzeniach Liebherr BluPerformance została całkowicie zintegrowana w podstawie urządzenia. Dzięki temu producent ma do zaoferowania swoim użytkownikom więcej przestrzeni do przechowywania żywności. Takie rozwiązanie zostało dodatkowo wzbogacone niezwykle wydajnym kompresorem, który również został zintegrowany w podstawie urządzeń. Wpływa to na cichą pracę nowych produktów chłodząco-mrożących.

mp1

Modele Premium z najnowszej serii Liebherr BluPerformance zostały wyposażone w wysokiej jakości 7-calowy wyświetlacz LCD. Komfort użytkowania oferuje szeroki wachlarz zaprogramowanych funkcji, z których wszystkie są łatwe w obsłudze. Na wyświetlaczu prezentowane są wszystkie informacje dotyczące pracy urządzenia. Oprócz tego, inteligentne chłodziarko-zamrażarki automatycznie podpowiadają użytkownikowi, w jaki sposób powinien on przechowywać poszczególny rodzaj żywności. Wszystkie modele z serii Liebherr BluPerformance prezentują się elegancko i nowocześnie.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.