Liebherr CBNPes 5758 Premium: funkcjonalna chłodziarko-zamrażarka

Jakub Kornacki
Liebherr CBNPes 5758 Premium: funkcjonalna chłodziarko-zamrażarka

Marka Liebherr od wielu lat specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie chłodziarko-zamrażarek. Lodówka Liebherr CBNPes 5758 Premium jest jednym z najnowszych urządzeń w ofercie producenta.

0

Na pierwszy rzut oka Liebherr CBNPes 5758 Premium zachwyca pięknym, eleganckim wykończeniem i minimalistycznym wykończeniem. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby bez najmniejszych problemów mogło zostać wykorzystane w każdej kuchni. Jego obudowa została wykonana ze szlifowanej stali szlachetnej, która nie dosyć, że prezentuje się stylowo i nowocześnie, to dodatkowo jest łatwa do utrzymania w czystości, nie niszczy się, a na jej powierzchni nie pozostają ślady dłoni. Klasę i elegancję urządzenia dodatkowo podkreśla podświetlenie wnętrza - podświetlenie LED.

12

Liebherr CBNPes 5758 Premium zapewnia najlepsze warunki dla przechowywanych artykułów spożywczych. To wszystko za sprawą zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Producent zastosował w urządzeniu dwie strefy - BioFresh oraz BioCool - w których produkty zachowują swoje witaminy, aromat, naturalny wygląd oraz świeżość przez dłuższy okres czasu w porównaniu do konkurencyjnych lodówek innych producentów.13Liebherr CBNPes 5758 Premium oferuje o 20% mniejsze zużycie energii elektrycznej od najwyższej klasy efektywności energetycznej - A+++. Model został wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy TFT, który jest zintegrowany z drzwiczkami urządzenia. To przy jego użyciu można sterować wszelkimi parametrami oraz funkcjami nowej lodówki.

Najnowsza chłodziarko-zamrażarka Liebherr CBNPes 5758 Premium jest dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi około 7999 zł.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.