Liebherr GNP 4166 Premium: zamrażarka dla całej rodziny

Jakub Kornacki
Liebherr GNP 4166 Premium: zamrażarka dla całej rodziny

Zamrażarki często są postrzegane jako dodatkowe urządzenie domowe. Ludzie przywykli do kupowania tradycyjnych lodówek. Liebherr GNP 4166 Premium jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym brakuje miejsca w standardowej chłodziarko-zamrażarce.

0

Liebherr GNP 4166 Premium została wyposażona w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz wiele funkcji, dzięki którym mrożenie produktów stanie się proste, a przede wszystkim skuteczne. Jedną z najważniejszych cech tego modelu jest Super Frost, która odpowiada za szokowe mrożenie. Po włożeniu do zamrażarki wybranych produktów spożywczych wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby temperatura wnętrza gwałtownie obniżyła się do -32oC. Stworzone w ten sposób warunki są bezpieczne dla witamin oraz składników odżywczych, które znajdują się w przechowywanych produktach. Dzięki temu warzywa i owoce nie utracą cennych substancji odżywczych. ad5

Zamrażarkę wyposażono również w innowacyjny system Home Dialog, za pomocą którego możliwe jest centralne sterowanie wszystkimi urządzeniami Liebherr, które znajdują się na wyposażeniu całego domu. Jest ono łatwe i odbywa się za pomocą wyświetlacza urządzenia centralnego. Liebherr GNP 4166 Premium reprezentuje klasę A+++ efektywności energetycznej i jest w stanie utrzymać temperaturę przez 34 w przypadku awarii prądu.

Funkcja No Frost eliminuje problem uporczywego szronu, który powstaje w większości standardowych zamrażarek. Dzięki temu rozmrażanie urządzenia nie będzie związane z problemem lejącej się wody. Rozwiązanie Vario Space umożliwia stworzenie optymalnego wnętrza, które będzie dopasowane do potrzeb domowników. Za swobodne wsuwanie i wysuwanie szuflad odpowiada zaś mechanizm Telescopic Rails. Wnętrze zamrażarki oświetlone jest równomiernym światłem LED. 

Zamrażarka Liebherr GNP 4166 Premium jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 5699 zł.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.