Liebherr GP 2433 Comfort: zaawansowane funkcje w zamrażarce

Jakub Kornacki
Liebherr GP 2433 Comfort: zaawansowane funkcje w zamrażarce

Liebherr GP 2433 Comfort wzbogaciło serię innowacyjnych zamrażarek producenta. Urządzenie wykorzystuje zaawansowane technologicznie rozwiązania, które przekładają się na najwyższą jakość mrożenia ulubionych produktów spożywczych.

0

Liebherr GP 2433 Comfort wyróżnia się na tle innych urządzeń w swojej klasie tym, ze wykorzystuje wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych, a mimo wszystko reprezentuje jedną z najbardziej ekonomicznych klas poboru energii energetycznej - A++. Niski pobór prądu, a co za tym idzie niskie ceny eksploatacyjne są połączone z wieloma funkcjonalnymi możliwościami. Jednym z nich jest np. funkcja szokowego mrożenia Super Frost, która odpowiada za to, aby przechowywane w zamrażarce owoce i warzywa nie traciły witamin ani innych, wartościowych składników odżywczych. zs3

Kolejną ciekawą technologią zastosowaną w Liebherr GP 2433 Comfort jest Smart Frost. Odpowiada ona za ograniczenie ilości szronu osiadającego we wnętrzu urządzenia, a także na przechowywanych produktach spożywczych. Artykuły spożywcze mogą zostać rozłożone w sześciu różnych szufladach. Ciekawa funkcja Vario Space stwarza możliwość ich rozplanowania zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami domowników. Model wyposażono w wyświetlacz LCD z graficznym wskaźnikiem temperatury. Ułatwia on kontrolę oraz zarządzanie zamrażarką. Producent podkreśla, że w przypadku wystąpienia awarii prądu model jest w stanie utrzymać właściwą temperaturę przez 26 godzin.

Zamrażarka Liebherr GP 2433 Comfort jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 2200 zł.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.