Liebherr SBSes 8473: rodzinna lodówka side-by-side

Jakub Kornacki
Liebherr SBSes 8473: rodzinna lodówka side-by-side

Najnowsza chłodziarko-zamrażarka Liebherr SBSes 8473 to pojemne urządzenie typu side by side. Produkt oferuje najlepsze warunki do przechowywania żywności, a dodatkowo prezentuje się stylowo i nowocześnie.

0

rt1Liebherr SBSes 8473 to produkt o pojemności 562 litrów. Duża lodówka z dwoma drzwiczkami to produkt, który z pewnością znajdzie zastosowanie w kilkuosobowych rodzinach. W modelu tym zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które sprawią, że artykuły spożywcze są przechowywane w najlepszych warunkach. Warto również zwrócić uwagę na minimalistyczny, lecz bardzo atrakcyjny styl nowego urządzenia.rt

W najnowszym urządzeniu zastosowano kilka stref klimatycznych. Każda z nich została przystosowana do przechowywania innego rodzaju żywności. Na szczególną uwagę zasługują specjalne szuflady BioFresh. Zapewniają one elastyczność klimatu i pozwalają na ustawienie odpowiedniego klimatu. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono niezależny elektroniczny system sterowania dzięki któremu można ustawić dokładną temperaturę chłodzenia. 

rt3

Nowa chłodziarko-zamrażarka wykorzystuje technologię No Frost, które eliminuje uporczywy problem związany z powstawaniem szronu wewnątrz urządzenia. Najnowsza lodówka wykorzystuje system DuoCooling, co oznacza, że temperatura w chłodziarce, jak i zamrażarce jest dokładnie określana i kontrolowana przy użyciu dwóch niezależnych obiegów chłodniczych.

Lodówkę Liebherr SBSes 8473 znajdziesz tutaj.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.