Liebherr SBSes 8486: lodówka side-by-side

Jakub Kornacki
Liebherr SBSes 8486: lodówka side-by-side

Liebherr SBSes 8486 jest jedną z najnowszych chłodziarko-zamrażarek w ofercie niemieckiego producenta. Produkt należy do rodziny lodówek typu side-by-side i oferuje najlepsze warunki do przechowywania artykułów spożywczych.

0

Liebherr SBSes 8486 należy do znanej i cenionej wśród użytkowników na całym świecie grupy urządzeń BluPerformance, które wyróżniają się zastosowaniem najlepszych jakościowo materiałów, precyzyjnym wykończeniem oraz dbałością o detale. Lodówka wyróżnia się łatwością użytkowania, a także wykorzystaniem dotykowego panelu sterowania.SBSes8486 front

Wewnątrz Liebherr SBSes 8486 producent zastosował kilka różnych stref klimatycznych, z których każda została przystosowana do przechowywania innego rodzaju artykułów spożywczych. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono specjalne szuflady BioFreshPlus, które są bardzo elastyczne i oferują możliwość kontrolowania klimatu, w jakim przechowywane są produkty spożywcze.SBSes8486 otwarta

W Liebherr SBSes 8486 zastosowano niezależny elektroniczny system sterowania, dzięki któremu istnieje możliwość precyzyjnego ustawienia odpowiedniej temperatury. Warto wspomnieć o wykorzystanej przez producenta technologii No Frost, która eliminuje problem powstawania zbytecznego szronu.

SBSes8486 aranz 3

Liebherr SBSes 8486 wyposażono w automatyczną kostkarkę do lodu Ice Maker. To praktyczne rozwiązanie zostanie docenione szczególnie w upalne dni. Całkowita pojemność najnowszej chłodziarko-zamrażarki wynosi 645 l. Urządzenie reprezentuje klasę A+++ efektywności energetycznej.

Lodówkę Liebherr SBSes 8486 znajdziesz tutaj.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.