Liebherr SBSes 8663 Premium: lodówka dla dużej rodziny

Jakub Kornacki
Liebherr SBSes 8663 Premium: lodówka dla dużej rodziny

Liebherr SBSes 8663 jest jedna z najnowszych propozycji zaawansowanych technologicznie lodówek klasy Premium. Urządzenie typu door-to-door oferuje wiele pojemności.

0

Liebherr SBSes 8663 Premium to dobre rozwiązanie dla dużych rodzin. Chłodziarko-zamrażarka typu door-to-door oferuje dużą pojemność zarówno w części chłodziarki, jak i zamrażarki. W celu zapewnienia długiego, bezawaryjnego funkcjonowania oraz lepszej wydajności i efektywności energetycznej model ten zapewnia o 20% mniejsze zużycie energii od najwyższej klasy energetycznej A+++.SBSes8663-20_ggLiebherr SBSes 8663 Premium oferuje najlepsze warunki dla przechowywanej żywności. To wszystko za sprawą zastosowanych rozwiązań technologicznych. W komorze chłodziarki producent wprowadził specjalną strefę BioFresh oraz BioCool. Dzięki nim produkty zachowują swoje witaminy, aromaty, naturalny wygląd, a przede wszystkim świeżość. Dzięki technologii NoFrost raz na zawsze możemy zapomnieć o powstawaniu szronu.SBSes8663-20_godLiebherr SBSes 8663 Premium prezentuje się stylowo i nowocześnie. Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia. Dzięki niej urządzenie z łatwością wkomponuje się w wykończenie wnętrza kuchennego. Nowoczesność lodówki podkreśla podświetlenie LED.

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr SBSes 8663 Premium jest dostępna w sprzedaży, a jej ceny rozpoczynają się od około 14 899 zł.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.