Limitowana wersja popularnego odtwarzacza

Jakub Kornacki
Limitowana wersja popularnego odtwarzacza

W ostatnim czasie przenośny sprzęt muzyczny Iriver Astell & Kern AK100 zrobił prawdziwą rewolucję na rynku. Niewielki odtwarzacz jest teraz dostępny w Polsce w limitowanej, srebrnej wersji.

0

Iriver Astell&Kern AK100 Silver pojawił się właśnie w Polsce w nowym, srebrnym kolorze w nakładzie tylko 40 sztuk. Ilość bardzo ograniczano na całym świecie, dlatego możliwość posiadania tego modelu jest kusząca dla wszystkich gadżeciaży oraz melomanów. Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym będzie można otrzymać tą wersję.

Iriver Astell&Kern AK100 Silver

W produkcie zastosowano przetwornik Wolfson 8740. Brzmienie urządzenia można porównać do stacjonarnego sprzętu HiFi. Urządzenie wyposażono w dotykowy, pojemnościowy wyświetlacz 2,4" o rozdzielczości 320x240 pikseli i 1600M IPS. Interfejs produktu jest przejrzysty i prosty. Urządzenie posiada 32 GB wbudowanej pamięci, którą można dodatkowo zwiększyć za pomocą dwóch kart microSD. Pojemność każdej z nich nie może przekraczać 32 GB. AK100 jest mniejszy niż paczka papierosów. Wymiary urządzenia wynoszą zaledwie 59 mm x 79 mm x 14 mm. Produkt wzbogacono o wejście i wyjście optyczne oraz moduł Bluetooth 3.0.

Cena Iriver Astell&Kern AK100 w srebrnym kolorze wynosi 2299 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.