Lodówka Mastercook LCED-918 NFX

Jakub Kornacki
Lodówka Mastercook LCED-918 NFX

O przygotowaniu dobrej jakości pożywienia świadczy wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest świeżość żywności, którą chcemy wykorzystać. Jej właściwe przechowywanie ma zapewnić najnowsza lodówka Mastercook LCED-918 NFX. Urządzenie zostało wyposażone w oświetlenie LED, dzięki czemu jest energooszczędne i należy do klasy A+ efektywności elektrycznej.

0

Lodówka wyróżnia się stylowym, nowoczesnym wzornictwem. Po otworzeniu każdy z pewnością zobaczy jej wnętrze, które potrafi pomieścić sporą ilość produktów spożywczych. Producent zapewnia, że najnowsze urządzenia zapewni żywności najlepsze warunki chłodzenia, które pozwolą zachowa świeżość.

Drzwi lodówki zostały wyposażone w uchwyty ze stali nierdzewnej oraz wyświetlacz LCD, który przekazuje użytkownikowi najważniejsze komunikaty. Za jego pomocą można ustawić odpowiednią temperaturę, a także dowolną funkcję.

Mastercook LCED-918 NFX

Przemyślany układ wnętrza pozwala na łatwe rozmieszczenie żywności. Użytkownicy mogą skorzystać z regulowanych półek, które zostały wykonane z hartowanego szkła. Drzwi lodówki posiadają specjalne balkoniki, a także miejsca na butelki. Specjalna szuflada wyposażona w technologię Multi Fresh wykorzystuje obieg zimnego powietrza. Pojemnik Double Fresh posiada membranę, która reguluje stopień wilgotności. Wyeliminowany został problem powstawania szronu, bowiem lodówka wykorzystuje system No Frost.

Lodówka Mastercook LCED-918 NFX jest dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 1697 zł.

Źródło: informacja prasowa, Mastercook, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.