Lodówka Samsunga z 21,5" monitorem

Marek Cekaw
Lodówka Samsunga z 21,5" monitorem

Wyświetlacze instalowane w lodówkach nie są w dzisiejszych czasach niczym niezwykłym, wiele modeli z wyższej półki dysponuje ekranami zintegrowanymi z systemem sterowania opcjami. Jednakże 21,5" ekran dotykowy oraz wbudowana kamera, to coś zupełnie nowego.

0

Samsung nie czekając na oficjalne rozpoczęcie targów CES 2016, zaprezentował nowy model inteligentnej lodówki należący do rodziny Family Hub. Urządzenie wyposażono w cztery niezależne drzwi zapewniające dostęp do chłodziarki oraz zamrażarki, a także szereg wbudowanych sensorów dbających o odpowiednią cyrkulację powietrza, utrzymanie temperatury w każdej z sekcji lodówki, a także zapewniają zdalne sterowanie jej funkcjami.

Samsung1

Lodówka jest urządzeniem niezwykle nowoczesnym i w dużym stopniu skomputeryzowanym. W jej wnętrzu zainstalowano kamery, które pozwalają zajrzeć do jej wnętrza bez otwierania drzwi, ale również na bieżąco kontrolujące zawartość. Dzięki temu systemowi, lodówka sama poinformuje użytkownika, gdy zauważy, że kończą mu się np. jogurty i zasugeruje uzupełnienie zapasu.

Samsung2

Najciekawszym elementem jest jednak 21,5" ekran Full HD wbudowany w jedną część drzwi. Wyświetla on nie tylko obraz z wewnętrznej kamery, ale także aktualną prognozę pogody, a nawet kalendarz. Pozwala też połączyć się z siecią, posłuchać radia, zostawiać notatki, oraz przeglądać internetowe strony, np. sklepy online lub też witryny z przepisami kucharskimi.

Póki co nie znamy ceny oraz dostępności nowej lodówki.

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.