Lodówka dla majsterkowicza

Marek Cekaw
Lodówka dla majsterkowicza

Osoby uwielbiające majsterkowanie, podczas pracy bywają czasem spragnione i chętnie wypiłyby jakiś zimny napój. Specjalnie dla nich powstała niezwykła lodówka przeznaczona przede wszystkim do chłodzenia napojów.

0

Urządzenie charakteryzuje się bardzo nietypowym wyglądem zewnętrznym, gdyż zostało tak skonstruowane, aby przypominać klasyczne skrzynki narzędziowe firmy Craftsman. Jego front wygląda więc jak szuflady, w których majsterkowicze przechowują swoje klucze, śrubokręty oraz inne rodzaje narzędzi.

W rzeczywistości jedynie dwie górne szuflady są prawdziwe, natomiast pozostałe to tylko imitacja zdobiąca drzwi lodówki o pojemności 50 litrów. Na dole chłodziarki znajduje się duża przestrzeń przeznaczona na butelki różnej wielkości, natomiast na umieszczonej wyżej szufladzie, możemy zmieścić kolejne butelki, lub jakieś przekąski.

Lodówka pobiera z sieci 85 W, a dostępna jest w cenie 499 dolarów. Nie jest to mało, ale jeśli chcemy mieć w garażu naprawdę fajny gadżet pasujący do szafek z narzędziami, to będzie to świetny gadżet.

drawer-toolbox1

Źródło: The-gadgeteer.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.