Lodówka dla wymagających Liebherr ECBN 6156

Jakub Kornacki
Lodówka dla wymagających Liebherr ECBN 6156

Liebherr ECBN 6156 jest nową chłodziarko-zamrażarką do zabudowy w ofercie producenta. Urządzenie powstało w celu spełnienia oczekiwań wszystkich, którym znudziły się standardowe rozwiązania wprowadzane w tradycyjnych lodówkach.

0

Liebherr ECBN 6156 jest chłodziarko-zamrażarką do zabudowy o szerokości 91 centymetrów oraz całkowitej pojemności użytkowej wynoszącej 480 litrów. Tradycyjna komora zamrażarki została podzielona na dwie szuflady do osobnej zabudowy. Zostały one zamontowane na wysokiej jakości szynach teleskopowych, zgodnie z systemem TelescopicRails. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie. Uniwersalny design z pewnością wpasuje się do większości wnętrz kuchennych. 

Liebherr ECBN 6156 wykorzystuje wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, których zadanie polega na jak najdłuższym zachowaniu świeżości przechowywanych produktów spożywczych. Rozwiązanie DuoCooling zapewnia dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze, dzięki którym użytkownik może w sposób niezależny i precyzyjne regulować temperaturę w chłodziarce i zamrażarce.ue3

Chłodziarko-zamrażarka została wyposażona w kostkarkę z przyłączem na wodę z sieci IceMaker. To idealne rozwiązanie podczas upalnych dni letnich, które zapewnia zapas lodu w każdej sytuacji. System automatycznie dba o uzupełnienie brakującego lodu. Z kolei technologia NoFrost stwarza możliwość zamrażania produktów świeżym powietrzem obiegowym, które odprowadza wilgoć na zewnątrz i eliminuje uporczywy problem pojawiającego się szronu.

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr ECBN 6156 jest już dostępna w sprzedaży, a jej ceny rozpoczynają się od około 14 000 zł.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.