Lodówki Whirpool z nowym wykończeniem TechnoSteel

Damian Jaroszewski
Lodówki Whirpool z nowym wykończeniem TechnoSteel

Firma Whirpool powiększyła swoją ofertę lodówek o kilka nowych modeli. Wszystkie są wyposażone w innowacyjne wykończenie o nazwie TechnoSteel.

0

Jak twierdzi producent, nowy materiał, dzięki dodatkowemu pokryciu folią dekoracyjno-zabezpieczającą, zapewnia wyższą odporność na korozję, zadrapania oraz oddziaływanie chemiczne (których źródłem może być jedzenie, chemiczne środki czyszczące itp.), minimalizuje również widoczność odcisków palców na urządzeniu.
Firma Whirlpool zwraca szczególną uwagę na model WBE 3375NFCTS wyposażony w wyświetlacz LCD, umożliwia kontrolę parametrów pracy lodówki bez konieczności jej otwierania. Dodatkowo dochodzi jeszcze technologia Szósty Zmysł Fresh Control. Dba ona o utrzymanie optymalnej temperatury w komorze chłodziarki oraz o zachowanie optymalnej wilgotności.
Whirlpool wspólnie z MicrobanTM, liderem na rynku rozwiązań antybakteryjnych, zaprojektował antybakteryjny system filtracji powietrza. Specjalny filtr z wbudowanymi środkami bakteriobójczymi filtruje 100% powietrza znajdującego się w lodówce. Pozwala on wychwycić znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia, bakterie i pleśń, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu i psucia się żywności. System Multiflow równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całej komorze chłodziarki.
Wspominany model WBE 3375NFCTS kosztuje około 1840 złotych. Oprócz niego w ofercie pojawi się jeszcze 11 innych lodówek z wykończeniem TechnoSteel w cenach od 1179 do 1479 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.