Loewe wzbogaca rodzinę telewizorów Bild 3 o 65-calowy model

Marek Cekaw
Loewe wzbogaca rodzinę telewizorów Bild 3 o 65-calowy model

Marka Loewe rozszerza ofertę telewizorów OLED z rodziny Bild 3. Nowy model nazywa się Bild 3.65 i został wyposażony w 65-calowy ekran 4K oraz wbudowany soundbar. Na sklepowych półkach pojawi się już niedługo, a będzie kosztował 4290 funtów.

0

Loewe jest znaną marką specjalizującą się w sprzęcie RTV z najwyższej półki, która ma w swej ofercie zarówno zestawy audio, jak i topowe modele telewizorów. Firma zapowiedziała właśnie wprowadzenie na rynek kolejnego odbiornika, który wzbogaci dostępną od jakiegoś czasu rodzinę Bild 3.

Nowy model nazywa się Bild 3.65 i został wyposażony w sporych rozmiarów matrycę o przekątnej aż 65-cali, która jest w technologii OLED. Dołączył on do innych modeli z tej rodziny, mianowicie Bild 3.55 OLED, Bild 3.49 LCD oraz 3,43 LCD. Podobnie jak pozostałe modele odbiorników tego producenta, ten również wspiera nowoczesne formaty obrazu, takie jak Dolby Vision, HDR10 oraz HLG. Dzięki nim obraz filmów na płytach Blu-ray 4K, serwisów streamingowych oraz nadawców telewizyjnych, będzie idealnej jakości.

Oczywiście producent zadbał nie tylko o obraz, ale i dźwięk. Odbiornik posiada więc zintegrowany soundbar o mocy 80 W, który znacznie podnosi głębię ścieżki dźwiękowej. Jeśli natomiast chcemy więcej mocy, za pomocą technologii Bluetooth możemy podpiąć dodatkowe głośniki. W ten sam sposób można też podłączyć bezprzewodowe słuchawki.

Naturalnie w Bild 3.65 nie brakuje funkcji smart, a więc użytkownik ma dostęp do wielu internetowych usług, takich jak BBC Player, Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, Deezer, Tidal oraz wielu innych.

Loewe Bild 3.65 pojawi się w sklepach już niebawem, a jak już wspomniałem, trzeba będzie za niego zapłacić 4290 funtów.

Loewe1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.