Logitech R500: pilot do prezentacji

Marek Cekaw
Logitech R500: pilot do prezentacji

Firma Logitech wprowadziła do sprzedaży kolejny produkt z kategorii RTV. Jej najnowszy sprzęt nazywa się Logitech R500 i jest pilotem zaprojektowanym do wszelkiego rodzaju prezentacji, wyposażonym dodatkowo w laserowy wskaźnik.

0

Prowadzenie prezentacji w szkole lub biurze, wymaga odpowiedniego wyposażenia. Chodzi tu oczywiście nie tylko o projektor i laptop, ale też o pilota pozwalającego uruchamiać kolejne prezentacje. Takie narzędzie ma w swej ofercie firma Logitech, a oferuje ono wiele przydatnych funkcji.

Logitech R500 1

Logitech R500 to pilot prezentacyjny, który przydaje się podczas organizowania wszelakich konferencji, prezentacji, lekcji w szkole itp. Urządzenie o bardzo minimalistycznej i wygodnej obudowie, wyposażono w personalizowane przyciski, pod które można przypisać różnego rodzaju opcje. Obudowa jest ponadto gumowana, by lepiej leżała w dłoni, a dzięki niewielkiej masie wynoszącej około 50 gramów, nie odczujemy pilota nawet podczas dłuższych prezentacji. Dodatkowym wyposażeniem jest także laserowy wskaźnik.

Logitech R500 2

Logitech R500 współpracuje ze środowiskami Windows, Mac OS, iOS i Android. Można go wykorzystać w takim oprogramowaniu jak PowerPoint, Keynote, PDF, Google Slides oraz Prezi. Natomiast dzięki wbudowanej technologii Bluetooth, zasięg urządzenia wynosi aż 20 metrów. A dzięki specjalnej aplikacji prezentacyjnej dostarczonej przez producenta, można łatwo sprawdzić status baterii oraz ustawić ekranowy zegar.

Logitech R500 3

Logitech R500 oferowany jest w cenie 59,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.