Lovedima: podświetlana deszczownica

Marek Cekaw
Lovedima: podświetlana deszczownica

Firma Lovedima oferuje nietypową deszczownicę, przeznaczoną do nowocześnie urządzonych łazienek. Produkt został bowiem wyposażony w podświetlenie, pozwalające zmieniać kolor wody.

0

Nowocześnie zaprojektowana łazienka nie może obyć się bez deszczownicy. Produkt ten dostępny jest w wielu rozmiarach i fasonach, ale jeśli chcemy nadać naszej łazience dodatkowego stylu, możemy zdecydować się na najnowszy model firmy Lovedima.

Deszczownica przeznaczona jest dla dużych łazienek, gdyż jej wymiary wynoszą aż 100 x 50 cm. Model wykonany z został z nierdzewnej stali, co zapewnia dużą wytrzymałość, zaś jego powierzchnia jest dodatkowo niklowana i szczotkowana, by nadać mu bardziej eleganckiego wyglądu. Deszczownica ma także dwa dopływy wody, ale to co jest w nie najciekawsze, to kolorowe podświetlenie.

W całą powierzchni znajduje się kilkadziesiąt kolorowych LED'ów, zasilanych przez generator produkujący energię z przepływającej wody. Podświetlenie włącza się więc, gdy odkręcimy wodę. Zostało tak zaprojektowane, że użytkownik ma wrażenie, iż spada na niego kolorowa woda.

Produkt firmy Lovedima nie jest jednak tani. Można go kupić za 458,99 dolarów. Oczywiście dostępna jest także wersja bez podświetlenia, która jest o niecałe 10 dolarów tańsza.

Lovedima1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.