Luksusowa lodówka Haier REF 728

Marek Cekaw
Luksusowa lodówka Haier REF 728

Firma Haier posiada w swej ofercie bardzo wiele różnych produktów AGD. Jej asortyment przeznaczony jest zarówno dla mniej, jak i bardziej wymagającego klienta, a specjalnie dla drugiej kategorii odbiorców przygotowano wyjątkowo ekskluzywną lodówkę Haier REF 728.

0

Produkt charakteryzuje się bardzo eleganckim wykończeniem w tytanowo-złotym odcieniu, a zaś przednie panele są delikatnie zakrzywione. Wyposażono ją także w eleganckie kryształowe klamki, które dzięki przezroczystości, wizualnie stapiają się z obudową stając się niewidoczne.

Lodówka posiada oczywiście system French Door, który znacznie poprawia wygodę jej użytkowania, a także bardzo pojemny zamrażalnik. Jej łączna pojemność wynosi 728 litrów, przy czym pojemność chłodziarki to 528 litrów, zaś pozostałe 200 litrów to zamrażarka.

Jak na produkt wysokiej klasy przystało, lodówka została wyposażona w najnowsze zdobycze techniki, począwszy od pełnego oświetlenia w technologii LED, poprzez zaawansowany system sterowania funkcjami. Wyposażono ją w 16 różnych sensorów, które wykrywają dłoń spoczywającą na klamce i wspomagają otwieranie. Dodatkowo, gdy właściciel zbliży się do lodówki, panel sterowania jej funkcjami automatycznie się aktywuje, podświetlając wszystkie funkcje.

Istotnym elementem wyposażenia Haier REF 728, jest efektywny system sterylizacji wnętrza, który według producenta zabija 99,9% wszystkich wirusów i bakterii, co oczywiście przekłada się na dłuższą świeżość przechowywanych produktów. Nie można też zapomnieć o szufladach o różnym poziomie temperatur od +5 stopni do -18 stopni, a także bardzo cichym kompresorze.

Taki sprzęt na pewno posłuży nam przez lata, zapewniając wygodę i długą świeżość przechowywanych produktów.

haier-ref-728-fridge-freezer1

Źródło: Haier.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.