MODECOM MC-CC14 FHD TS: kamera samochodowa Full HD

Jakub Kornacki
MODECOM MC-CC14 FHD TS: kamera samochodowa Full HD

MODECOM MC-CC14 FHD TS jest najnowszą kamerą samochodową, jaka właśnie pojawiła się w ofercie producenta. To funkcjonalny i praktyczny produkt, dzięki któremu zarejestrujemy każdy metr przebytej przez nas drogi.

0

MODECOM MC-CC14 FHD TS rejestruje wysokiej jakości obraz o rozdzielczości Full HD. Wystarczy, że uruchomimy urządzenie tylko raz, a ono będzie pracowało w trybie ciągłego nagrywania. Cechą wyróżniającą najnowszą kamerę samochodową marki Modecom jest ekran dotykowy, którego przekątna wynosi 2,8''. Jego obsługa jest wyjątkowo prosta. Materiał rejestrowany jest na karcie microSD o maksymalnej pojemności 32 GB.

MC-CC114_07_(600x800)

MODECOM MC-CC14 FHD TS wykorzystuje wbudowany port USB, który służy do zasilania urządzenia. W zestawie znajdziemy aż 3-metrowy przewód USB, dzięki któremu możemy komfortowo korzystać z kamery. Przy pomocy złącza USB możemy zrzucić zapisany materiał bezpośrednio na zewnętrzne urządzenia, np. komputer. Czuły mikrofon rejestruje wysokiej jakości dźwięk pochodzący z wnętrza auta.MC-CC114_3_(600x800)

Kamera samochodowa jest montowana na przedniej szybie auta za pomocą silikonowego pada. Niewielkich rozmiarów urządzenie w żadnym stopniu nie będzie ograniczało widoczności kierowcy. Uchwyt montażowy można ustawić w taki sposób, aby obrać najlepszy kąt widzenia do rejestrowania materiału. Wbudowany G-Sensor czuwa cały czas i gwarantuje zabezpieczenie materiału w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek kolizji drogowej.

Źródło: Modecom, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.