MOTOU: kompaktowy projektor dla domu i biura

Marek Cekaw
MOTOU: kompaktowy projektor dla domu i biura

Projektory już dawno przestały być urządzeniami dużymi i nieporęcznymi. Współczesne wersje zaskakują nas niewielkimi rozmiarami oraz wysoką funkcjonalnością, tak jak kompaktowy model firmy MOTOU.

0

To niewielki projektor bazujący na systemie Android, który oferuje bardzo wiele możliwości. Sprzęt korzysta z technologii DLP, ma jasność 2000 lumenów, zaś kontrast 2000:1. Takie parametry wystarczają, by można było z niego korzystać nie tylko w domu czy biurze, nawet jeśli pomieszczenie nie jest zaciemnione. Obraz może mieć rozmiar od 34" do 120", zaś odległość od ekranu wynosi od 90 do 300 cm. Sprzęt wspiera również technologię 3D, a więc po podłączeniu specjalnych okularów, możemy oglądać filmy trójwymiarowe.

MOTOU DLP 1

Projektor pracuje na systemie Android 5.1, a więc jego funkcjonalność stoi na zdecydowanie wyższym poziomie niż standardowych projektorów. Można bowiem instalować na nim aplikacje, takie jak YouTube, Hulu czy Netflix, zapewniające dostęp do szerokiej oferty filmowej oraz wiele innych programów. Dodatkowym atutem jest wsparcie dla AirPlay oraz Miracast, co pozwala w wygodny sposób przesyłać treści do projektora, bez potrzeby korzystania z przewodów.

MOTOU DLP 2

Źródłem światła jest natomiast lampa LED, której żywotność według producenta wynosi aż 20 tys. godzin. Przy założeniu, że będziemy korzystać z projektora przez 8 godzin dziennie, wystarczy więc na około 8 lat.

MOTOU DLP 3

Projektor dostępny jest w cenie 399 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.