MPM-12-KPO-04, czyli sposób na upały

Jakub Kornacki
MPM-12-KPO-04, czyli sposób na upały

Jeszcze niedawno zewsząd rozlegały się głosy na przedłużającą się aurę zimową, dziś, choć do lata jeszcze trochę nam brakuje, już doświadczamy upalnych dni. W utrzymaniu stałej temperatury wewnątrz pomieszczeń pomocne są klimatyzatory, jedno z tego typu urządzeń trafiło właśnie do oferty polskiego producenta, firmy MPM.

0

Klimatyzator MPM-12-KPO-04 to urządzenie zaliczane do klasy przenośnych klimatyzatorów. Zatem nie wymaga żadnych kosztownych prac instalacyjnych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Urządzenie po podłączeniu do prądu jest natychmiast gotowe do pracy.

Jedynym wymogiem, warunkującym skuteczność pracy urządzenia jest umieszczenie go blisko okna, po to, by właśnie przez okno wyprowadzić na zewnątrz rurę wylotową. Odpowiedni odpływ ciepłego powietrza umożliwia bardzo łatwa w montażu wkładka rozsuwana, pasująca do większości okien wertykalnych i horyzontalnych, w której umieszczamy rurę wylotową. Nie jest też problemem przeniesienie urządzenia z jednego pomieszczenia do drugiego.

MPM-12-KPO-04

Klimatyzator MPM realizuje funkcje osuszania i chłodzenia, co ma zapewnić orzeźwiający nawiew. Dodatkowo sprzęt wyposażono w filtry pomagające w oczyszczeniu powietrza z drobnoustrojów, zarodników grzybów i innych, niepożądanych zwłaszcza przez osoby cierpiące na alergie, "dodatków" zawartych w powietrzu.

Obsługa urządzenia jest banalnie prosta - pomaga w tym zarówno czytelny, cyfrowy wyświetlacz z diodami LED oraz dołączany w zestawie razem z klimatyzatorem pilot zdalnego sterowania. Użytkownik nowego produktu MPM ma również do swojej dyspozycji wbudowany w urządzenie timer, dzięki czemu można zaprogramować pracę klimatyzatora ustawiając, kiedy sprzęt ma się włączyć i jak długo ma pracować. Siła nawiewu powietrza o ustawionej przez użytkownika temperaturze może być również regulowana trójstopniowo.

Urządzenie jest już dostępne w ofercie polskiego producenta, sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 1690 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.