MPM-12-KPO-06: mobilny klimatyzator

Jakub Kornacki
MPM-12-KPO-06: mobilny klimatyzator

Wakacyjny upał jest czasami nie do zniesienia. Kompaktowych rozmiarów klimatyzator przenośny MPM-12-KPO-06 może okazać się jedynym ratunkiem podczas okresu wysokich temperatur.

0

Klimatyzator przenośny to bardzo dobry sposób na obniżenie temperatury w mieszkaniu, pracy czy innym pomieszczeniu. Zaawansowane technologicznie urządzenie ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu łatwo przenosić je w różne miejsca. Montaż klimatyzatora jest prosty i nie powinien sprawić nikomu żadnego problemu.klimatyzator_przenosny_mpm_12_kpo_06

MPM-12-KPO-06 oferuje możliwość schłodzenia temperatury nawet do 7oC. Oprócz tego jest w stanie podnieść temperaturę w zimowe wieczory nawet do 35oC. Całkowita moc urządzenia wynosi 3,5 kW. Urządzenie zostało przystosowane do pracy w pomieszczeniach, których metraż mieści się w granicach od 21 m2 do 42 mprzy maksymalnej wysokości stropu wynoszącej 2,6 m.

MPM-12-KPO-06 wyposażono w 3-stopniową regulację prędkości nawiewu. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono kilka ciekawych funkcji. Urządzenie może być sterowane bezprzewodowo przy użyciu pilota zdalnego sterowania. Wbudowany timer odpowiada za wyłączenie klimatyzatora po określonym czasie. Urządzenie charakteryzuje się również wysoką skutecznością filtracji powietrza.

Mobilny klimatyzator MPM-12-KPO-06 wyceniono na 1650 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.