MPM-62-KGE-08: kuchnia gazowo-elektryczna

Jakub Kornacki
MPM-62-KGE-08: kuchnia gazowo-elektryczna

Nowa kuchnia gazowo-elektryczna MPM-62-KGE-08 została przeznaczona dla zwolenników gotowania w tradycyjny sposób - na ogniu. Do dyspozycji użytkownika, prócz gazowych palników, przeznaczono piekarnik elektryczny o dużej pojemności.

0

Wybór kuchni wolnostojącej jest uzależniony od preferowanego stylu gotowania. Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-62-KGE-08 została przeznaczona dla miłośników standardowego sposobu przygotowania posiłków na gazie. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono również dosyć sporej wielkości piekarnik elektryczny, którego pojemność wynosi 60 litrów. Płyta gazowa jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zmniejszyć rachunki związane z użytkowaniem kuchenki. 

Piekarnik o pojemności 60 litrów zasilany jest prądem. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono kilka sposobów użytkowania: ogrzewanie górne, dolne oraz góra-dół. Wykorzystanie takiego rozwiązania ułatwia domownikom proces przygotowania różnych potraw, np. pieczeni, zapiekanek czy ciast. Zamontowane oświetlenie umożliwia kontrolę procesu przygotowania potraw. kuchenka_gazowo_elektryczna_mpm_62_kge_08

Kuchnię gazowo-elektryczną MPM-62-KGE-08 wyposażono w różnego rodzaju zabezpieczenia. Jednym z nich jest zabezpieczenie przeciwwypływowe, które w momencie zalania palnika cieczą lub w przypadku jego zgaszenia, dopływ gazu jest samoczynnie odcinany. Uruchomienie piekarnika odbywa się dzięki ustawieniom na panelu kuchenki. 

W skład zestawu wraz z kuchnią MPM-62-KGE-08 wchodzi dwuczęściowy ruszt emaliowy, który łatwo utrzymać w czystości. Pokrywa urządzenia jest metalowa, z kolei front kuchenki pokryto wysokiej jakości emalią. MPM-62-KGE-08 reprezentuje klasę A efektywności elektrycznej.

Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-62-KGE-08 jest dostępna w sprzedaży w cenie 850 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.