MPM BORA: czystość w Twoim domu

Jakub Kornacki
MPM BORA: czystość w Twoim domu

Chociaż w ostatnich czasach mniej mówi się o dużym stężeniu smogu, to problem ten nie zniknął do końca i jeszcze przez długi okres nie pozostanie skutecznie wyeliminowany. Odkurzacze MPM Bora mogą poprawić jakość powietrza w naszych domach.

0

Największe skutki smogu są odczuwalne jesienią i zimą. Wtedy bowiem do atmosfery trafiają ogromne ilości spalin, które są skutkiem ocieplania gospodarstw domowych, fabryk oraz dowolnych budynków. To, w połączeniu z mroźnym i stojącym w miejscu powietrzu sprawia, że smog osiada w miejscu i zanieczyszcza całe powietrze. Zaleca się, aby w tym okresie ograniczać spędzanie czasu na świeżym powietrzu do minimum, a także powstrzymać się z otwieraniem okien.

odkurzacz_bora_mod_19

Na rynku jest dostępnych wiele urządzeń, przy użyciu których jesteśmy w stanie poprawić jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń. Specjalistyczne produkty są w stanie filtrować alergeny, bakterie i wirusy w powietrzu, a ich koszt jest zróżnicowany. Najpopularniejszymi z tej grupy urządzeń są oczyszczacze i nawilżacze powietrza, jednakże wśród urządzeń poprawiających jakość powietrza, o dziwo, znajdują się również np. odkurzacze Bora marki MPM.

odkurzacz_bora_mod_17_2_

Odkurzacze MPM Bora łączą w sobie funkcję odkurzania powierzchni z oczyszczaniem powietrza w całym domu. Urządzenia zostały wyposażone w filtr wodny, filtr HEPA i podwójny dyfuzor (opatentowana technologia DWS). To sprawia, że odkurzacze skutecznie eliminują kurz i roztocza z powierzchni odkurzanej, a także z otoczenia. Powietrze wydmuchiwane z urządzenia jest czyste i ma optymalną wilgotność. Ceny odkurzaczy MPM Bora rozpoczynają się od 470 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.