MPM MGO-31M: praktyczna i nietypowa gofrownica

Jakub Kornacki
MPM MGO-31M: praktyczna i nietypowa gofrownica

Gofrownica MPM MGO-31M charakteryzuje się nowoczesnym, stożkowym kształtem płyt, dzięki któremu gwarantuje ona doskonały i równomierny wypiek gofrów.

0

W swojej pracy MPM MGO-31M wykorzystuje innowacyjną technologię Piramid System. Dzięki niej urządzenie umożliwia przygotowanie czterech porcji trójkątnych smakołyków w błyskawicznym czasie. Producent zastosował płytę ze stali nierdzewnej, która została pokryta nieprzywierającą powłoką. Dzięki niej gofry nie przywierają i łagodnie odchodzą od formy.

big_mgo-31m-przekroj

W nowej gofrownicy zastosowano precyzyjny system dozowania i rozprowadzania masy, który sprawia, że łagodnie spływa ona po stożkowych płytkach i jest równomiernie rozprowadzona po całości. Dodatkowo nie powoduje ona wylewania podczas pieczenia. Ciasto dozowane jest bardzo precyzyjnie.

big_mgo-31m

MPM MGO-31M wyposażono w lampkę kontrolną stanu pracy, a także termostat, który w rzeczywistym czasie reguluje temperaturę. Przygotowanie gofrów przy użyciu MPM MGO-31M jest wyjątkowo proste, a przede wszystkim bezpieczne. To frajda dla całej rodziny!

big_mgo-31m-otwarta

Gofry MPM MGO-31M przygotowane są przy użyciu specjalnej grzałki, której moc całkowita wynosi 700 W. Obudowa urządzenia została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nowa gofrownica z łatwością wkomponuje się w każdego rodzaju wykończenie kuchenne. Produkt ma kompaktowe wymiary.

Szeroki wybór gofrownic znajdziesz tutaj.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.