MPM MNP-02: ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

Jakub Kornacki
MPM MNP-02: ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

Dobra jakość powietrza w Twoim domu pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza MPM MNP-02 pomoże zadbać o odpowiednie nawilżenie i wilgotność powietrza, którym oddychasz Ty i Twoi najbliżsi.

0

Okres grzewczy to czas, w którym jakość powietrza w Twoim domu może być nieodpowiednia. Warto o nią zadbać, ponieważ to właśnie w okresie jesienno-zimowym spędzamy większą ilość czasu w domu. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza MPM MNP-02 został wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności 3,5 l. Całkowita moc urządzenia wynosi 25 W. Producent zapewnia, że wydajność nawilżacza oscyluje w granicach 250 ml/h.

nawilzacz_powietrza_mnp_02_niebieski

Jak właściwie działa najnowszy ultradźwiękowy nawilżacz powietrza? Jego praca polega na rozbijaniu cząsteczek wody na bardzo drobne kropelki za pomocą fal ultradźwiękowych. W ten sposób powstaje biała mgiełka, która może być rozpraszana w kierunku 360o przy użyciu funkcji regulowania kierunku. Urządzenie zostało przeznaczone do pracy w pomieszczeniach o metrażu od 30 do 42 m2.

nawilzacz_powietrza_mnp_02_pomaranczowy

MPM MNP-02 to inteligentne urządzenie, które stale monitoruje odpowiedni poziom wilgotności. Jeśli spadnie on poniżej określonej wartości, nawilżacz automatycznie wyreguluje intensywność swojej pracy. Produkt charakteryzuje cicha praca. Model wyposażono w lampkę kontrolną stanu pracy, a dodatkowo informuje użytkownika o braku wody w zbiorniczku. W MPM MNP-02 zastosowano wygodny uchwyt do przenoszenia. MPM MNP-02 wyposażono w funkcję lampki nocnej z siedmioma kolorami do wyboru. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza MPM MNP-02 można zakupić już od 158 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.