MPM MPM-34-CBM-06: praktyczna chłodziarka turystyczna

Jakub Kornacki
MPM MPM-34-CBM-06: praktyczna chłodziarka turystyczna

Niewielkich rozmiarów chłodziarka turystyczna MPM MPM-34-CBM-06 może okazać się bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem podczas wakacyjnych wyjazdów.

0

Na rynku znajdziemy bardzo wiele chłodziarek turystycznych. Wśród nich są lodówki na gaz, lodówki na wkłady chłodzące oraz torby termiczne. Bardzo dobrym rozwiązaniem może okazać się wybór lodówki elektrycznej, którą można podłączyć do zasilania zarówno w domu, jak i w samochodzie czy też innego, zewnętrznego akumulatora o napięciu 12 V. 

Oprócz standardowego chłodzenia napojów czy składników odżywczych, MPM MPM-34-CBM-06 oferuje możliwość podgrzewania do temperatury nawet 65oC. Urządzenie dysponuje dosyć sporą pojemnością 34 litrów. W porównaniu do tejże właśnie pojemności, rozmiary chłodziarki są stosunkowo niewielkie. Można w niej postawić lub położyć dwie dwulitrowe butelki wody.mpm_34_cbm_06

MPM MPM-34-CBM-06 jest w stanie zapewnić chłodzenie o 16oC poniżej temperatury otoczenia. Urządzenie zostało wyposażone w wygodne uchwyty do przenoszenia. Producent zastosował również rolki jezdne, które ułatwiają transport na twardej powierzchni. Zaawansowana technologicznie lodówka została wyposażona w dwa wejścia USB 2.0, przy pomocy których można naładować baterię w wybranych urządzeniach przenośnych. 

Chłodziarka turystyczna MPM MPM-34-CBM-06 jest dostępna w sprzedaży. Produkt wyceniono na 599 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.