MPM Slow Juicer MSO-12M: wyciskarka wolnoobrotowa dla całej rodziny

Jakub Kornacki
MPM Slow Juicer MSO-12M: wyciskarka wolnoobrotowa dla całej rodziny

Lato jest okresem, w którym natura obdarowuje nas zdrowymi i świeżymi owocami i warzywami. Warto przygotować z nich pyszne soki i koktajle, które dadzą nam orzeźwienie w upalne dni. W przygotowaniu ich pomoże nam wyciskarka wolnoobrotowa MPM Slow Juicer MSO-12M.

0

Naturalne, zdrowe i samodzielnie przygotowane soki oraz koktajle ze świeżych owoców i warzyw są nie tylko pyszne, ale i orzeźwiające, a przede wszystkim bardzo zdrowe i bogate w witaminy i inne wartości odżywcze. Spożywanie owoców i warzyw w takiej postaci pozwoli zachować dobre zdrowie, odpowiednią witalność i odporność naszego ciała. 

Pracę MPM Slow Juicer MSO-12M charakteryzuje specjalny dwuetapowy system pozyskiwania soków. Na początku następuje miażdżenie, a w kolejnym etapie mamy styczność z powolnym wyciskaniem. Te czynności są gwarancją uzyskania soków najwyższej jakości o doskonałym smaku, konsystencji i barwie.cc1

MPM Slow Juicer MSO-12M wyposażono w litrowy pojemnik na sok, a także 800-milimetrowy na odpadki. Filtr siatkowy został wykonany ze stali nierdzewnej, co znacznie wpływa na jego wytrzymałość i żywotność. Specjalna funkcja rewers została opracowana w celu możliwości cofnięcia obrotu wyciskarki w chwili napotkania się z np. dużą pestką wewnątrz miażdżonego owocu.

Wszystkie elementy, które wchodzą w skład wyciskarki wolnoobrotowej MPM Slow Juicer MSO-12M można bez najmniejszego problemu rozkręcić i wyczyścić w zmywarce. Model został wyposażony w gumowe, antypoślizgowe nóżki. Specjalny system bezpieczeństwa czuwa nad niepożądanym uruchomieniem urządzenia podczas nieprawidłowo zmontowanych części.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.