MagicLight Pro: personalizowana żarówka LED

Marek Cekaw
MagicLight Pro: personalizowana żarówka LED

Zwykłe oświetlenie domowe powoli odchodzi do lamusa, zastępowane przez inteligentne żarówki LED. Są one nie tylko wygodniejsze w obsłudze, ale też dają wiele możliwości konfiguracji światła. Jednym z najnowszych produktów tego typu jest żarówka MagicLight Pro.

0

Kilkanaście lat temu, domowe oświetlenie sprowadzało się wyłącznie do zwykłych żarówek z wolframowymi żarnikami, które dawały wprawdzie światło. Nie były jednak zbyt ekonomiczne, gdyż spora część energii była przekształcana w ciepło. Dziś mamy do dyspozycji inteligentne oświetlenie w postaci energooszczędnych żarówek LED, oferujących całą masę różnych funkcji.

MagicLight Pro1

Jedną z nich jest MagicLight Pro, jeden z najbardziej rozbudowanych tego typu produktów na rynek. Żarówka oferuje bowiem ogromne możliwości personalizacji, zapewniając dostęp do palety 16 mln barw, jak również wielu odcieni bieli. Ma też tryb nocny, który pomaga się odprężyć i poprawia jakość snu.

MagicLight Pro3

Żarówka może również budzić nas o określonej porze, ułatwiając poranne wstawanie jednym z ulubionych kolorów. Z kolei wieczorem, pozwala ustawić kolorystykę w taki sposób, by zapewnić sobie własny zachód słońca. Całość jest oczywiście sterowana przy pomocy smartfona.

To jeszcze nie wszystkie funkcje, gdyż MagicLight Pro potrafi również synchronizować się z naszą muzyką, zmieniając się w mały kolorofon.

MagicLight Pro2

MagicLight Pro dostępna jest w wersjach o mocy 7W, 7,5W oraz 10 W i kosztuje od 30 do 36 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.