Magico A3: podłogowe kolumny dla bogatych

Marek Cekaw
Magico A3: podłogowe kolumny dla bogatych

Firma Magico znana z produkcji sprzętu audio przeznaczonego dla najbogatszych odbiorców, wprowadza na rynek nowe kolumny głośnikowe. Model A3 dostępy jest w cenie nieco poniżej 12 tys. funtów, co jak na tego producenta jest prawdziwą okazją.

1

Magico do popularny producent sprzętu audio, kierowanego do najbogatszych odbiorców. Jej produkty nie są jednak znane wśród zwykłych konsumentów, gdyż jest to nieosiągalna dla nich półka cenowa. Ceny oferowanego przez nią sprzętu zwykle są bowiem kwotami 5 lub 6-cio cyfrowymi, więc poza zasięgiem większości użytkowników.

Teraz jednak producent zaprezentował coś nieco tańszego, kosztującego "jedyne" 11 998 funtów. Magico zapowiedziało właśnie głośniki podłogowe A3, które zaspokoją potrzeby wymagających audiofilów. Produkt wyposażono w 28 mm przetworniki wysokotonowe z berylowymi kopułkami oraz neodymowym systemem silników zamkniętym w ulepszonej tylnej komorze. Głośniki mają też zupełnie nowe 15 cm przetworniki średniotomowe z nanografenową kopułką zapewniającą odpowiednie tłumienie oraz stosunek sztywności do masy. Natomiast o tony niskie dbają podwójne 18 cm woofery z nową wersją kopułki Gen 8 Magico Nano-Tec.

Magico1

Wszystkie cztery przetworniki zostały wyposażone w firmową zwrotnicę opracowaną dla modeli z Serii Q. Natomiast całość zapakowano do obudowy wykonanej z lotniczego aluminium, które dla podkreślenia wyglądu poddano anodyzowaniu.

Magico2

Magico A3 pojawią się w sprzedaży już tej wiosny.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

mar-or00

ja bardzo przepraszam, ale do czego w kolumnie głośnikowej służą "silniki" ??? i co to jest ta ulepszona "tylna komora" (i wzgledem czego/w jaki sposób jest "ulepszona") ???
I czy mamy do czynienia z typowym bełkotem marketingowym - czyli nazywając rzecz po imieniu - oszustwem
czy tylko Pan Redaktor tłumaczył za pomocą googletranslatora :D

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.