Manta: lodówki turystyczne nie tylko na letnie upały

Jakub Kornacki
Manta: lodówki turystyczne nie tylko na letnie upały

Lodówki turystyczne to praktyczne i kompaktowe urządzenia, które mogą pomóc w przechowywaniu żywności podczas podróży. Jednakże ich funkcjonalność przyda się nie tylko w okresie wakacyjnym. Firma Manta zaprezentowała dwa modele urządzeń należących do tego segmentu produktów.

0

Lodówki turystyczne firmy Manta wyróżniają się wysoką izolacją termiczną. Obydwa nowo zaprezentowane modele (25-litrowy CLR252ACDC oraz 32-litrowy CLR322ACDC) reprezentują klasę A++ efektywności energetycznej. Producent zastosował podwójną ścianę obudowy, dzięki czemu temperatura wewnątrz komory chłodzącej może być nawet o 22oC niższa niż temperatura otoczenia.

Zasilanie lodówek turystycznych firmy Manta odbywa się za pomocą dwóch dołączonym do zestawu przewodom ze standardowym zasilaniem 230V oraz wtyczką samochodową 12V. Producent zastosował specjalny, estetyczny przewód na kable, który umieszczono w pokrywie przenośnych lodówek. Kompaktowych rozmiarów urządzenia wykorzystują funkcję oszczędzania energii.mtPodczas korzystania z nowych lodówek turystycznych firmy Manta warto skorzystać z dodatkowych wkładów chłodzących, dzięki którym użytkownicy będą mogli je zabrać na plażę lub piknik na łonie natury. Warto wspomnieć o specjalnej funkcji grzania w temperaturze 65oC, która może zostać wykorzystana do podgrzania posiłków w chłodniejsze dni.

Nowe lodówki turystyczne Manta są już dostępne w sprzedaży. 25-litrowy model CLR252ACDC wyceniono na 199 zł, z kolei za 32-litrowy CLR322ACDC trzeba zapłacić 245 zł.

Źródło: Manta, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.