Marantz AV7704: nowoczesny przedwzmacniacz

Marek Cekaw
Marantz AV7704: nowoczesny przedwzmacniacz

Firma Marantz wprowadza do sprzedaży nowy przedwzmacniacz przeznaczony do zestawów kina domowego. Model AV7704 jest następcą dotychczas oferowanego AV7703 i oferuje dźwięk w formacie 11.2-kanałów.

0

Japońska firma Marantz, to jeden z bardziej znanych producentów sprzętu audio-wideo, który właśnie wzbogacił swą ofertę o nowy model przedwzmacniacza AV7704. Jest to urządzenie stojące oczko niżej od flagowego modelu AV7702 i oferuje sporo możliwości.

Producent wyposażył go w obsługę nowoczesnych standardów audio, jak system dekodowania dźwięku Auro-3D wspierający technologię Dolby Atmos oraz DTS:X.
Wyposażono go w obsługę formatów DSD (2.8/5.6 MHz), FLAC, ALAC oraz WAV (od 24-bity/192 kHz), a także streaming z urządzeń mobilnych, przy wykorzystaniu Bluetooth i AirPlay.

Urządzenie w pełni wspiera standard 4K, a więc na jego pokładzie znajdziemy osiem wejść HDMI z 4K passthrough. Natomiast wsparcie dla Dolby Vision HDR oraz Hybrid Log Gamma (HLG), zostanie dodane wraz z kolejnymi aktualizacjami oprogramowania. Jest też obsługa systemu HEOS dla streamingu muzyki z takich serwisów jak Spotify, Tidal, Deezer oraz TuneIn.

Marantz AV7704 do sprzedaży trafi w przyszłym miesiącu i będzie kosztować 1900 funtów.

Marantz AV7704_1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.