Marantz ND8006: sieciowy odtwarzacz CD

Marek Cekaw
Marantz ND8006: sieciowy odtwarzacz CD

Japońska firma Marantz zaprezentowała nowy model sieciowego odtwarzacza CD. ND8006 dostępny będzie w kolorze czarnym lub srebrno-złotym i w sprzedaży pojawi się w przyszłym miesiącu w cenie 1099 funtów.

0

Wymagający audiofile, którzy chcą nagłośnić nie tylko salon, ale też resztę domu, z pewnością zainteresują się najnowszym produktem firmy Marantz. Jest nim sieciowy odtwarzacz CD ND8006, wyposażony w mnóstwo przydatnych funkcji.

Produkt umożliwia streaming muzyki poprzez domową sieć, z wykorzystaniem dysku NAS lub serwisów takich jak Spotify, Amazon Music, Tidal czy też Deezer. Wyposażono go również w technologie Bluetooth, AirPlay, dwuzakresowe WiFi oraz internetowe radio.

Marantz1

Sprzęt wspiera również bezprzewodową platformę multiroom HEOS, umożliwiając streaming muzyki do bezprzewodowych głośników rozmieszczonych w domu. A obsługuje także formaty audio w wysokiej rozdzielczości, wspierając DSD11.2 MHz oraz PCM 32bity/384 kHz.

Producent wyposażył go także we wbudowany DAC, gniazdo USB-B służące do podpięcia laptopa oraz podwójne optyczne i coaxialne wejścia. Na jego pokładzie nie znajdziemy jednak wbudowanego wzmacniacza audio, więc trzeba o niego zadbać we własnym zakresie. Jest za to wzmacniacz słuchawkowy, obsługujący szeroką gamę modeli.

Marantz2

Marantz ND8006 pojawi się w sklepach już w styczniu przyszłego roku i jak wspomniałem, będzie dostępny w cenie 1099 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.