Master & Dynamic MW50+: modułowe słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
Master & Dynamic MW50+: modułowe słuchawki bezprzewodowe

Firma Master & Dynamic postanowiła stworzyć słuchawki będące połączeniem nausznych i wokółusznych. Tak powstał MW50+, który dzięki odpowiedniej konstrukcji, można w łatwy sposób przekształcić z jednych w drugie.

0

Użytkownicy preferują różne rodzaje słuchawek i każdy ma własne preferencje w tym zakresie. Jedni wolą np. słuchawki nauszne, inni natomiast kupują tylko wokółuszne. Firma Master & Dynamic postanowiła połączyć dwa typy konstrukcji w jednym produkcie i tak powstały słuchawki MW50+.

MW50+ to model wyposażony w modularną konstrukcję, który można przekształcać z nausznych we wokółuszne i odwrotnie. Wyposażono je bowiem w dwie pary nauszników wykonanych z jagnięcej skóry wypełnionej pianką z pamięcią kształtu, które mocowane są magnesami do pałąka. Dzięki temu można używać tych nauszników, które akurat bardziej nam pasują. W ten sposób sprzęt może także służyć kilku osobom.

Master & Dynamic MW50 1

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to MW50+ mają takie same wyposażenie jak ubiegłoroczny model MW50, na którym bazują. Wyposażono je więc 40 mm berylowe przetworniki oraz opatentowaną antenę wykonaną z aluminium, która do 30 m zwiększa zasięg technologii Bluetooth. Słuchawki zasilane są także bardzo pojemną baterią wystarczającą na 16 godzin słuchania.

Master & Dynamic MW50 2

MW50+ oferowany jest w trzech wersjach wykończenia, mianowicie srebrny metal i czarna skóra, srebrny metal i brązowa skóra oraz w całości czarne. Sprzęt będzie dostępny w sprzedaży już w pierwszym tygodniu czerwca i kosztować ma 369 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.