Telewizor z widokiem na stadion

Adam Kwiatkowski
Telewizor z widokiem na stadion

Towarzyszące wszystkim ważnym imprezom sportowym promocje czas zacząć! LG proponuje klientom, którzy dokonają zakupu telewizorów, wyjazd na światowe mistrzostwa w piłce nożnej, w Rio. 

0

Wyjazd na tygodniowe wakacje dla cztero - osobowej rodziny w Brazylii podczas piłkarskich finałów to propozycja dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się kupić telewizor LG. W promocji mogą wziąć udział nabywcy, którzy zdecydowali się na 55" Full HD, lub LG 4K Ultra HD, lub OLED. Osoba, która wygra w promocji producenta spędzi wraz z trzema wybranymi osobami tydzień w luksusowym apartamencie w Rio, w trakcie mistrzostw piłkarskich. 

Wraz z wybranymi modelami telewizorów klienci mogą wybrać "nagrodę gwarantowaną", dostępne urządzenia to smartfony LG, system nagłaśniający oraz konsole do gier. 

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy do 23 czerwca br. zakupią telewizory LG Smart TV – z linii 4K ULTRA HD, OLED oraz 55” modeli Full HD serii LB870, LB730, LB731, LB670 i LB671. Zakupiony sprzęt należy zarejestrować na stronie internetowej konkursu. 

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.