Matallix Earphones MXH-ES200: słuchawki douszne marki Maxell

Jakub Kornacki
Matallix Earphones MXH-ES200: słuchawki douszne marki Maxell

Marka Maxell rozpoznawana jest przez użytkowników na całym świecie ze względu na produkcję dosyć dobrych jakościowo słuchawek w stosunkowo niskiej cenie. Matallix Earphones MXH-ES200 to najnowszy model prosto ze stajni japońskiego producenta.

0

Podczas produkcji najnowszego modelu słuchawek dokanałowych Matallix Earphones MXH-ES200 inżynierowie marki Maxell postanowili stworzyć produkt, który będzie praktyczny i odznaczał się atrakcyjnym designem, a jednocześnie będzie przystępny cenowo. To w zasadzie główne cechy, jakimi od lat kieruje się japoński producent.

Sercem Matallix Earphones MXH-ES200 są 9-milimetrowe przetworniki akustyczne, które generują wysokiej jakości brzmienie pozbawione jakichkolwiek zniekształceń. Pasmo przenoszenia odtwarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 20 do 20 000 Hz. Impedancja słuchawek wynosi 16 omów, natomiast ich czułość ustawiono na poziomie 96 dB.Maxell_matallix_earphones

Matallix Earphones MXH-ES200 wyposażono w płaski, nieplączący się przewód, który został zakończony pozłacanym wtykiem typu mini-jack 3,5 mm. Dzięki temu słuchawki współpracują z każdym odtwarzaczem muzycznym wyposażonym w standardowe wejście słuchawkowe. Na wyposażeniu zestawu znajdziemy komplet silikonowych wkładek dousznych w różnych rozmiarach.

Najnowsze słuchawki dokanałowe są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: złotej, różowej oraz szarej. Każdy kolor prezentuje się bardzo elegancko, a same słuchawki prezentują się niczym biżuteryjny dodatek, który może stanowić bardzo dodatek do codziennej stylizacji.

Nieznana jest premiera, ani dokładna cena słuchawek dousznych Matallix Earphones MXH-ES200. Rozbudowaną ofertę słuchawek japońskiego producenta można znaleźć tutaj.

Źródło: Maxell, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.