Matrix QUATTRO II Advanced: przetwornik C/A z wzmacniaczem słuchawkowym

Jakub Kornacki
Matrix QUATTRO II Advanced: przetwornik C/A z wzmacniaczem słuchawkowym

Matrix, firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu audio zaprezentowała swój najnowszy przetwornik cyfrowo-analogowy. Wielofunkcyjne urządzenie Matrix QUATTRO II Advanced wyposażono w pełni symetryczny wzmacniacz słuchawkowy.

0

Matrix QUATTRO II Advanced został wyposażony w interfejs USB XMOS, który obecnie jest uznawany za jeden z najlepszych na rynku. Oprócz tego producent zastosował w nim w pełni symetryczny wzmacniacz słuchawkowy LME49720 z obsługą 32bit/384kHz oraz 1bit DSD256. Szeroka funkcjonalność oraz zaawansowane oprogramowanie sprawiają, że najnowszy przetwornik cyfrowo-analogowy może zostać wykorzystany jako kluczowy element systemu odsłuchowego dla najbardziej wymagających użytkowników.QUATTRO_II_Advanced_Matrix_5Matrix QUATTRO II Advanced zapewnia prostą i błyskawiczną integrację wszystkich cyfrowych źródeł dźwięku przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości. Urządzenie zostało wyposażone w kompaktową, metalową obudowę z efektownym ożebrowaniem po bokach. Na przednim panelu znajduje się wyświetlacz OLED, który jest czytelny nawet z dalszej odległości. W skład zestawu wchodzi również pilot zdalnego sterowania RM2.qwWykorzystanie wydajnego układu z rodziny ESS Sabre o numerze ES9018S odpowiada za konwersję z USB. Oprócz tego przetwornik bez najmniejszego problemu radzi sobie z odtwarzaniem formatów DSD/DXD z różnych cyfrowych odtwarzaczy oraz serwisów muzycznych. Dzięki temu urządzenie to wyznacza zupełnie nowe standardy w swoim segmencie.

Przetwornik cyfrowo-analogowy Matrix QUATTRO II Advanced jest już dostępny w ofercie firmy C4i. Jego cena wynosi 3997 zł.

Źródło: C4i Consultants for Industry, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.